Customize Your Tours

4 DAYS-3 NIGHTS LONDON

1.GÜN İSTANBUL – LONDRA 

Belirlenen tarih ve saatte Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş terminalinde buluşuyoruz. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Londra’ya uçuş. Havalimanı’na varışın ardından özel aracımız ile panoramik şehir turu. Görülecek yerler arasında; Parlemento Binası, BIG BEN Saat Kulesi, Westminister Köprüsü ve Manastırı, Trafalgar Meydanı, Amiral Nelson Anıtı, Hyde Park, Buckingham Sarayı, Thames Nehri, Meydanı bulunmaktadır. Tur sonrası otele transfer ve odaların alınması. Geceleme otelimizde.

2.GÜN LONDRA 
Sabah kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimizle rehberleri tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan London Eye & Madame Tussauds & Thames Nehri turumuza katılabilirler (95 Pound) . Dünyanın en büyük dönme dolaplarından biri olan London Eye her yıl milyonlara turist tarafından ziyaret edilmektedir. Turumuzun bir sonraki durağı; bir çok farklı şehirde de yer alan Madame Tussauds Müzesi’nde balmumu heykeller arasında keyifli zaman geçiriyoruz. Sonrasında arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Royal Banquet & Show turumuza katılabilirler (60 Pound). Tur bitiminde otele dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelinizde.

3.GÜN LONDRA 
Sabah kahvaltının ardından, dileyen misafirlerimiz rehberleri tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Windsor Kalesi & Oxford & Bicester Turu’na katılabilirler (85 Pound). Windsor Kalesi dünyanın en büyük ve en eski kalesidir. Yaklaşık 1000 yıldır İngiliz kraliyet ailesinin bazı özel dönemlerde ikamet ettiği bir yerdir. Günümüzde kale hala kullanımda olup, İngiltere Kraliçesi bazı özel haftasonlarını burada geçirmektedir. Kale tüm görkemi ile her yıl binlerce ziyaretçiyi ağırlamaktadır. Ardından İngiltere’nin kültürel ve tarihi yönden en zengin şehirlerinden biri olan Oxford’a yolculuğumuza başlıyoruz. Oxford; dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere ev sahipliği yapması nedeniyle, kozmopolit yapıya sahip bir öğrenci şehridir. Şehir dokusu, mimarisi ve kültürel yapısı ile sizi alıp bambaşka bir dünyaya götürüyor. Oxford turumuzun ardından yüzlerce markayı içerisinde barından Bicester Outlet’e doğru yola çıkıyoruz. İngiltere’nin ve dünyanın en popüler alışveriş merkezlerinden biri olan Bicester Outlet’te alışveriş için serbest zaman. Turumuzun ardından otelimize dönüş. Geceleme otelimizde. 

4.GÜN LONDRA – İSTANBUL 
Sabah kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve rehberimizin belirleyeceği saatte dönüş yolculuğumuz için; Havalimanı’na transferimiz gerçekleşiyor. Atatürk Havalimanına uçuş, İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.